Nowości
Płatności
 
Za towar możesz zapłacić:
przy odbiorze osobistym gotówką lub kartą
przy wysyłce możesz zapłacić:
przelewem na rachunek bankowy:

61 1140 2004 0000 3602 7529 9618

Płatności elektroniczne i kartą obsługuje


 

Firma
ELGO - EWA DUDZIK

Beskidzka 43 / 20
30-611 Kraków
NIP:676 140 89 24
Nr BDO: 00312325
 
poczta@zdrowysen.pl
poczta@zdrowysen.com.pl
telefon: 500 878 200
 
Warto wiedzieć
Zdrowy dom i sen
RODO

Polityka prywatności zgodna z wytycznymi RODO 

Dokument ten stanowi integralną część regulaminu sklepu zdrowysen.pl i opisane zostały w nim zasady przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej: RODO). 

Osobą odpowiedzialną za przetwarzanie i ochronę danych osobowych czyli administratorem danych osobowych (ADO) w sklepie zdrowysen.com.pl jest właściciel sklepu Ewa Dudzik, z którą bezpośredni kontakt w sprawie przetwarzania danych można uzyskać pisząc na adres mailowy poczta@zdrowysen.pl. lub pisemnie na adres 30-611 Kraków , Beskidzka 43 lokal 20 
 

Zasady przetwarzania danych w sklepie zdrowysen.com.pl i firmie ELGO - Ewa Dudziki ( właściciela sklepu internetowego ) 

W trakcie rejestracji lub dokonywania zakupów prosimy klientów o  udostępnienie następujących danych: 

  1. Imię i Nazwisko ( opcjonalnie nazwa firmy ) 
  2. Adres stacjonarny 
  3. Numer telefonu 
  4. Adres poczty elektronicznej  
  5. Numer NIP w przypadku firm chcących otrzymać fakturę VAT będącej płatnikiem VAT

W trakcie rejestracji do newsletera:

  1. Adres poczty elektronicznej

 

Cel zbierania danych 

  • Wszystkie zebrane w trakcie rejestracji lub zakupu dane są wykorzystywane wyłącznie w celu prawidłowego zrealizowania składanego zamówienia, lub kontaktu z osobą kupującą w celu określenia warunków, trybu  i możliwości realizacji zamówienia. Osoba rejestrująca się może także wyrazić zgodę i chęć otrzymywania informacji marketingowych pochodzących wylącznie z naszego sklepu.
  • Dane zbierane są także w przypadku dokonania zakupu w systemie księgowym firmy celem prowadzenia ewidencji finansowo księgowej przez czas określony przepisami prawa podatkowego.
  • W przypadku zapisania się do newsletera

Przekazywanie danych podmiotom obcym 

Dane są przekazywane podmiotom obcym lub są one dla nich dostępne ze względów technicznych wyłącznie w celu realizacji zamówienia i świadczenia usługi a w szczególności: 

W celu utrzymania elektronicznego systemu handlowego, serwerów, poczty email.  

Dreamcommerce S.A

ul. Władysława Łokietka 79

31-280 Kraków

NIP: 9452156998

REGON: 121495203

Szczegółowe zasady przetwarzania i przechowywania danych przez operatora systemy shoper reguluje umowa z którą można zapoznać się  pod linkiem Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych

 

W celu dostarczenia towaru według zleceń zamawiającego zależnie od dokonanego wyboru: 

Apaczka 

R2G Polska Sp. z o.o.

ul. F. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa

NIP: 7010194877, REGON: 141963798

Paczkomaty InPost 

InPost Expres Sp. z.o.o. 

Wielicka 28 

30-552 Kraków

W celu realizacji płatności elektronicznej 

Dane kontaktowe Administratora:

Adres:

PayPro S.A. ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, Polska

Email:

ado@przelewy24.pl

 

W celu realizacji płatności elektronicznej na rachunek bankowy

mBank

  

Udostępnianie danych w celach marketingowych: 

Dane gromadzone w trakcie rejestracji nie są udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym w celach marketingowych i jako takie nie mogą być też wykorzystywane przez podmioty świadczące usługi związane z utrzymaniem systemu i dostaw. 

Czas przechowywania danych. 

W przypadku rejestracji w serwisie bez dokonania zakupu dane są przechowywane tylko do chwili aż osoba która dokonała rejestracji uzna za konieczne, co oznacza iż może ona w każdej chwili zażądać usunięcia danych. 

W przypadku dokonania zakupu zarówno po rejestracji jak i bez jej dokonania dane są przechowywane przez okres wynikający z przepisów podatkowych lub przepisów określających prawa reklamacyjne klientów z tytułu rękojmi.  

W przypadku korzystania z formularza kontaktowego w celu zadania pytania adres e-mail przechowywany jest przez 60 dni od dnia złożenia zapytania lub ostatniego kontaktu, następnie jest usuwany z bazy danych programu pocztowego.  

Każdy kto dokonał rejestracji ma wgląd w zgromadzone dane przez konto użytkownika, gdzie może je korygować, lub usuwać. W przypadku dokonania zakupu będą one przechowywane w systemie finansowo księgowym  przez czas wymagany przez prawo podatkowe.

W przypadku zakupu bez rejestracji jego dane są przechowywane wyłącznie przez okres wymagany przepisami prawa podatkowego i tylko w zakresie niezbędnym do wystawienia dokumentów finansowo księgowych lub okres renkojmi i gwarancji.

Uszczegółowienie zasad przetwarzania danych osobowych przedstawione w niniejszym dokumencie wchodzą w życie z dniem 1.04.2020 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl